Spektaklis šeimai „Angelų pasaka“

SPINDINČIOS KALĖDOS KURHAUZE

Palangos „Grubiojo” teatro spektaklis „Angelų pasaka“ (pagal Vytauto V. Landsbergio kūrinį „Angelų pasakos“)

Kai žiniasklaida akcentuoja negeroves, apgavystes, kai laikraščių puslapiuose mirga su pasimėgavimu aprašomos žudynės ir vagystės, kai mums visais įmanomais ir neįmanomais būdais brukama saldžioji papilvės antikultūra, taip norisi kažko šviesaus ir tikro. Kažko, kas duotų atsakymą, kaip reikia gyventi, kad patektum į dangų, kad šventas Petras tau atrakintų jo vartus. 

SPINDINČIOS KALĖDOS KURHAUZE

Palangos „Grubiojo” teatro spektaklis „Angelų pasaka“ (pagal Vytauto V. Landsbergio kūrinį „Angelų pasakos“)

Kai žiniasklaida akcentuoja negeroves, apgavystes, kai laikraščių puslapiuose mirga su pasimėgavimu aprašomos žudynės ir vagystės, kai mums visais įmanomais ir neįmanomais būdais brukama saldžioji papilvės antikultūra, taip norisi kažko šviesaus ir tikro. Kažko, kas duotų atsakymą, kaip reikia gyventi, kad patektum į dangų, kad šventas Petras tau atrakintų jo vartus. Apie tai kalba spektaklis, kuriame persipina nūdienos aktualijos ir biblinės tiesos.

Istorinėje Kurhauzo salėje palangiškiai ir miesto svečiai galės pasiklausyti pasakos apie angelus, dar kartą permąstyti, kas gyvenime svarbiausia, o kas – tik dulkės.

Spektaklis skirtas visai šeimai

Režisierius ir inscenizacijos autorius: Virginijus Milinis
Scenografas: Petras Baronas
Vaidina: R.Dzimidas, R.Jonaitytė, M.Malinauskaitė, L.Skališius, B.Vaitkus, R.Skripkauskienė, R.Milinienė, K.Stasiulienė, V.Milinis, V.Drungilas, V.Jucevičiūtė, O.Stonkutė, L.Stonkutė.

Bilietai 2 Eur.
Bilietus galima įsigyti čia: https://goo.gl/ciP4CL
arba valandą prieš spektaklį.

Spektaklio datos:

2018-12-07 18 val.
2018-12-08 15 val.
2018-12-09 15 val.
2018-12-15 15val.
2018-12-16 15val.
2018-12-19 11val. – bilietai IŠPARDUOTI.

sekite mus facebook

renginiai