Netikėti bendruomenės susitikimai Palangoje. Džiaugsmo kiemas

Netikėti bendruomenės susitikimai Palangoje. Džiaugsmo kiemas

 

 Šventinę sekmadienio popietę Palangos kultūros ir jaunimo centro kolektyvai sveikino mamas daugiabučių kiemuose.

Palangos kultūros ir jaunimo centras (toliau PKJC) kartu su mamos diena ir bundančiu pavasariu pradėjo iniciatyvą „Džiaugsmo kiemas“. Netikėtose Palangos ir Šventosios erdvėse neviešinamu laiku PKJC atneš dalelę kultūros ir nuoširdų džiaugsmą į jūsų kiemą.

PKJC direktorė Vita Petrauskienė apie iniciatyvos gimimą: „Žmonės pavargę nuo karantino, pasiilgę kultūrinių renginių ir bendravimo, o kultūros sektorius dar gana suvaržytas. Tad su mumis susisiekė kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas ir pasiūlė išnaudoti gerėjančius orus ir kultūrą atnešti žmonėms po langais. Pasitarę su mūsų organizacijos meno mėgėjų kolektyvų vadovais paruošėme keletą trumpų pasirodymų, kuriuos bendruomenė pamatys savo kieme. Karantino sąlygoms po truputį lengvėjant siekiame vietinius gyventojus vėl įtraukti į realų (nebe virtualų) kultūrinį gyvenimą. Beje šį mėnesį po truputį, nedidelėms auditorijoms organizuosime spektaklius bei koncertus ir kurhauzo koncertų salėje“.

Iniciatyvą „Džiaugsmo kiemas“ pradėjo moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ ir Jūros šaulių vyrų choras. Trumpi, 15-20 minučių, bet efektingi mini koncertai skambėjo Sodų, Medvalakio gatvių ir Saulėtekio tako daugiabučių kiemuose. Skambėjo linksmos ir nuotaikingos dainos apie svajones, jūrą ir Lietuvą. Kiemų gyventojai netikėtą dovaną priėmė labai šiltai – plojo, lingavo, kai kurie ir dainavo kartu. Atsidarę langus, į savo namus įsileido muziką ir gaivią pavasario šilumą. Kolektyvų vadovas Rimgaudas Juozapavičius po pasirodymų neslėpė šypsenos veide: „Dainininkai jau buvo pasiilgę koncertų ir vienas kito. Smagu vėl susieiti ir kartu padainuoti. O ir žiūrovai labai nuoširdūs pasitaikė – mojavo iš balkonų, po koncerto priėjo, padėkojo už dainas. Tiesa, sąlygas kiek apsunkino tai, jog stovėjome gerokai tolėliau vienas nuo kito – sunkiau girdėti, jausti vienas kitą.“

„Džiaugsmą kieme“ mėgėjų meno kolektyvai ir kiti dar paslapty laikomi atlikėjai dalins iki pat metų pabaigos.  Jei manai, kad tavo kiemui trūksta daugiau džiaugsmo – rašyk mums Facebook žinutę (www.facebook.com/Palangoskjc) arba el.paštu vadybininkas@palangoskultura.lt.

[modula id=”11211″]

sekite mus facebook

renginiai