Vokalinis ansamblis „Eldija”

Palangos kultūros ir jaunimo centro vokalinis ansamblis „Eldija” savo veiklą pradėjo dar sovietų laikais. Juozas Tubinas kolektyvui vadovavo 1976 – 2020 metais. Ansamblis nuo savo veiklos pradžios dalyvavo visose meno saviveiklos apžiūrose Palangos mieste ir daug kartų tapo meno saviveiklos apžiūrų nugalėtoju bei prizininku. Aktyviai savo kūrybinę veiklą „Eldija“ vysto ir šiuo metu – džiugina bendruomenės narius bei miesto svečius visose šventėse, iškilmėse, minėjimuose, glaudžiai bendradarbiauja su Rucavos miestelio kultūros centru bei bendruomene.

„Eldija” savo kūrybinę veiklą pradėjo kaip Šventosios miestelio kultūros namų (vėliau Šventosios kultūros centro) kolektyvas. Panaikinus Šventosios kultūros centrą, „Eldija“ įsijungė į Palangos kultūros ir jaunimo centro meno kolektyvų šeimą. Per ilgą savo gyvavimo laikotarpį „Eldija“ patyrė ir struktūrinių metamorfozių – gyvavo ir kaip vokalinis ansamblis, ir kaip kaimo kapela, jungianti instrumentinę bei vokalinę grupę, duetą bei kvartetą. 

Dabartiniu laikotarpiu „Eldija“ gyvuoja kaip moterų vokalinis ansamblis, kurio repertuare – retro stiliaus dainos apie meilę. Kolektyvas repetuoja pirmadieniais nuo 18 val. Šventosios kultūros centre (Šventosios g. 1). Vadovė Kristina Rimienė, tel. +370 686 39268.

Akimirkos iš koncertinės veiklos čia

sekite mus facebook

renginiai