Kviečiame į Šventojoje organizuojamą Šeimų šventę

Pirmą kartą Šventojoje organizuojama Šeimų šventė’2020 vyks Rugpjūčio 28-30 dienomis Šventosios centrinėje aikštėje.
Šventės programa:
Rugpjūčio 28 d.
9 – 20 val. Mugė
Rugpjūčio 29 d.
9 – 20 val. Mugė
12 – 16 val. Veikla vaikams “Spalvink pilis”. Kurios metu vaikai galės su dažais spalvinti dideles kartonines pilis ir pabendrauti su princese ir karaliumi, su jais nusifotografuoti.
18 val. Muzikinė programa vaikams “Ar jau atvažiavom?” Atlikėjai Jonas Baltokas ir JieDu.
Trys draugai – Jonas, Ramūnas ir Vilija kartu su vaikais leisis į muzikinę kelionę. Nukeliaus pas kates, pas pelę, tarakonus bei drakonus, aplankys Pieno fabrikėlį, sužinos Nieko istoriją. Kaip ir visose pasakose su laiminga pabaiga, jie susiras bičiulių ir ilgai bei laimingai draugaus.
Skambės linksmos ir žaismingos vaikiškos dainos ne tik vaikams (patikrinta!) iš neseniai išleisto ir jau vaikų pamėgto albumo „Ar jau atvažiavom?”.
Valanda, skirta stebuklingų istorijų pasakojimui, žaidimams, šėlionėms ir draugystei. Bet svarbiausia, kad viso šio vyksmo dalyviais būsime mes visi!
Linksmoje programoje „Ar jau atvažiavom?“ dainuos, gros ir pasakos vaikiškų dainų kūrėjas bardas Jonas Baltokas, Klaipėdos pilies teatro aktoriai Vilija Gruodytė-Šeputienė ir Ramūnas Šeputis.
Rugpjūčio 30 d.
9 – 20 val. Mugė
11 val. Zumba vaikams su Sigita Laurin
12 val. Šeimų varžybos. Registracija renginio vietoje nuo 10 val.
14 val. Klouno Lulu šou. Všį Teatro ir pramogų studija LULU.
21 val. Filmas šeimai “Didžioji skruzdėlyčių karalystė 2” (2018, dubliuota lietuviškai)– kvapą gniaužiantys vabzdžių nuotykiai visai šeimai.
Šventės metu vaikų laukia nemokamos pramogos ir edukacijos.
Nepamirškite būti su veidą dengiančiomis priemonėmis!
Šventės programa sudaryta atsižvelgiant į SAM rekomendacijas ir numatomus žmonių susibūrimo ribojimus, todėl esant būtinybei organizatoriai pasilieka teisę keisti renginių programą.
Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

 

sekite mus facebook

renginiai