Kviečiame į II-ąjį profesionalių teatrų festivalį vaikams „Kurhauzo nykštukas“

Palangos Kultūros ir Jaunimo Centras nuotrauka.

Kovo 21 – 23 dienomis Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia mažuosius ir jų tėvelius į antrąjį profesionalių teatrų festivalį vaikams „Kurhauzo nykštukas“. Festivalio programoje Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos profesionalių teatrų pasirodymai. Numatomi spektakliai šiuolaikiški, įdomūs, paremti smulkiąja lietuvių tautosaka: mįslių, patarlių, gamtos garsų pamėgdžiojimu, senolių paveldu. Apsilankymas festivalyje skatins vaikų pagarbą gamtai, susidomėjimą literatūra, kultūra ir kūryba. Spektakliuose skambės gyva muzika, taip pat bus galima išvysti popierines, sudėtingos technikos lėles bei šešėlių teatrą.

Jūsų laukia Kauno lėlių teatro ir Vilniaus Stalo teatro edukacinės programos, skirtos visai šeimai.
Kauno ir Klaipėdos lėlių teatrai, Vilniaus Stalo teatras parodys tris spalvingus ir nepaprastai gražius spektaklius, žadinančius vaikų vaizduotę. Unikali teatro kalba padės suvokti savo emocijas ir nuotaikas, įvardinti ir išreikšti savo jausmus, valdyti nerimą, pykti ir baimes.
Bilietus į festivalio „Kurhauzo nykštukas“ spektaklius galite įsigyti https://www.ticketmarket.lt/search?place=Palanga&q arba likus valandai iki spektaklio pradžios.
Spektakliai vyks Palangos kurhauze, adresu Grafų Tiškevičių al. 1.
Organizatoriai pasilieka teisę keisti festivalio programą.
Festivalio metu bus filmuojama ir fotografuojama, o nuotraukos viešinamos žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.

 

 

sekite mus facebook

renginiai