KULTŪROS FORUMAS „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“ 2021 / PROGRAMA

KULTŪROS FORUMAS „Kultūros jūra: Panirti. Išnirti. Atsinaujinti“
Palangos kurhauzas
Grafų Tiškevičių al. 12021 m. spalio 8 d., penktadienis

Kultūros forumas Palangoje – tai jau antrą kartą organizuojamas renginys, sukviečiantis kultūros ir meno srities specialistus dalintis patirtimi ir skatinti tarptinklinį bendradarbiavimą.

Forumas skirtas tobulinti kūrybiškumo gebėjimus bei pasidalinti gerosiomis patirtimis, kurios praturtins kiekvieno, ypatingai kultūros sektoriaus atstovų darbą. Susitikimai naudingi tiek profesionaliam ar startuojančiam kūrėjui, tiek kultūros organizacijos darbuotojui ar aktyviam bendruomenės nariui.

Šiuolaikinio kultūros sektoriaus specialisto darbo efektyvumą vis labiau lemia jo gebėjimas bendrauti ir rasti sąlyčio taškų su kultūros ir kitų sektorių kolegomis. Kodėl reikia ugdyti naujus lyderius? Kuo svarbus bendradarbiavimas kultūros srityje? Kartu su forumo dalyviais ieškosime naujų idėjų, įkvėpimo ir dalinsimės gerosiomis patirtimis mezgant ryšius su kitomis organizacijomis. Iš skirtingų trajektorijų pažiūrėsime į visiems kultūros sektoriaus dalyviams pažįstamas problemas ir ieškosime jų kūrybiško sprendimo būdo.

Forumą „Kultūros jūra: Panirti.Išnirti.Atsinaujinti“ organizuoja Palangos kultūros ir jaunimo centras, renginio partneris Lietuvos kultūros centrų asociacija, projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė ir Lietuvos kultūros taryba.

Dalyvavimas nemokamas. Turėti galimybių pasą ar jam prilygstantį dokumentą.

Registracija: spausti čia 

 

PROGRAMA

Kurhauzo salės fojė

9.00 val. Dalyvių registracija ir ryto kava

KURHAUZO SALĖ

Panirti

10.00 val. Forumo atidarymas.
Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė
10.30 val. Palangos kurorto muziejus. Audronė Levickytė-Bumbulienė. Bendradarbiavimas – gerų rezultatų pagrindas. Palangos kurorto muziejaus edukaciniai projektai „Palanga šimtmečių verpetuose“ ir „Prezidentas Antanas Smetona ir Palanga“
11.00 val. Aistė Krušinskaitė. Hero Talents – unikalių modelių ir pranešėjų agentūra, siekianti įtraukti negalią turinčius žmones į reklamą ir renginius.
11.30 val. Palangos investicijų valdymas. Eglė Rupulevičienė. Tarptinklinio bendradarbiavimo reikšmė Palangos investicijų valdyme
12.00 val. Druskininkų kultūros centras. Rimutė Viniarskaitė. Mineralinio miestelio iššūkiai ir galimybės
12.30 val. Pietų ir kavos pertrauka

TEATRO SALĖ

Išnirti

14.00 val. Gildas Aleksa. Tarptinklinis bendradarbiavimas: gebėjimų ekonomika
14.30 val. Marijampolės kultūros centras. Raimonda Bogužaitė. Projektinė veikla Lietuvos kultūros tarybos „Tolygi kultūrinė raida“ programoje
15.00 val. Andrius Ivanovas. Masių intelektas. Kūrybiškumas komandoje
16.00 val. Kavos pertrauka

REPREZENTACINĖ SALĖ

Atsinaujinti

16.15 val. Gildas Aleksa. Kūrybinės teatro dirbtuvės (dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija atvykus)

17.00 val. Forumo pabaiga

 

 

 

sekite mus facebook

renginiai