Kamerinis choras

Palangos kultūros ir jaunimo centro mišrus kamerinis choras susibūrė 2014 m. Choro įkūrėjas, meno vadovas ir dirigentas – Edmundas Jucevičius. Nors kolektyvas dar jaunas – ką tik atšventęs kūrybinį penkmetį, bet meninis jo lygis jau vertinamas aukštai – chorui suteikta I kategorija. Kamerinis choras yra ne tik nuolatinis Palangos miesto švenčių ir minėjimų dalyvis, tačiau aktyviai įsijungia ir į respublikinius renginius: dalyvavo festivaliuose Pakruojyje, Kretingoje, Kaune, Raseiniuose, Joninių šventėje ant Rambyno kalno, Vakarų Lietuvos dainų šventėje Klaipėdoje, 2018 m. jau dalyvavo savo pirmoje respublikinėje Dainų šventėje „Vardan tos…“ Vilniuje ir kt.

Choro iniciatyva nuo 2019 m. pavasario Palangoje gimė naujas kultūrinis „produktas“ – chorinės muzikos šventė „Cantate Palangai“. Tai bendras Kultūros ir jaunimo centro bei kamerinio choro organizuojamas renginys, kurio pagrindinė mintis ir idėja – chorinės muzikos šventė, kurioje būtų pristatomas stambios formos chorinės muzikos projektas. Renginio vieta – Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia.

Choras su koncertinėmis programomis sėkmingai reprezentuoja Palangos miestą ir užsienio šalių chorinės muzikos festivaliuose ir konkursuose:

2017 m. „ISTRA CHOIR MUSIC FESTIVAL 2017“ Porač mieste (Kroatija).

2018 m. „PRAGA CANTAT 2018“ (Čekija) – laimėtas aukso diplomas su privalomu kūriniu mišrių chorų kategorijoje.

2019 m. „KALAMATA International Choir Competition and Festival“ (Graikija) – laimėti du apdovanojimai – sidabro diplomas mišrių chorų kategorijoje ir aukso diplomas liaudies muzikos kategorijoje.

2020 m. – „AUKSO PAUKŠTĖS” laimėtojas „Geriausias naujai susikūręs mėgėjų meno kolektyvas ir vadovas” nominacijoje (LNKC apdovanojimas).

Choras apie save: „Palangos kultūros ir jaunimo centro kamerinis choras – tai muziką pamilusių žmonių kolektyvas, kurio didžiulis džiaugsmas yra skleisti muzikos grožį ir būti išgirstiems. Susibūrėme iš didelės meilės muzikai, noro dainuoti ir tikėjimo, jog įmanoma kasdienybę nuspalvinti gražesnėmis spalvomis. Choro siekis – įžiebti kaitrią ugnį klausytojų širdyse. Kaip patys sau sakome – susitikome tam tikru laiku, tam tikroje vietoje ir tuo labai džiaugiamės… Dainuojame nuo 2014 m rudens… Dar norime dainuoti!

Jei iš tiesų JAUTI, kad labai labai NORI muzikuoti ir tikrai NEGALI be dainos, ateik pas mus – gal mes TAU padėsime…

Esame atviri JŪSŲ pasiūlymams, mintims ir idėjoms!

Sakome nuoširdų „AČIŪ visiems mūsų BIČIULIAMS už DĖMESĮ ir PARAMĄ!“

Kolektyvas repetuoja kiekvieną savaitės antradienį ir ketvirtadienį nuo 19.00 val.

Palangos Stasio Vainiūno meno mokykloje (Maironio g. 8, Palanga)

Vadovas Edmundas Jucevičius, tel. +370 688 74753, el.p. edmarave@gmail.com

Koncertmeisteris Vincas Paulauskas

Choro kūrybinę, koncertinę veiklą galite stebėti ir čia:

https://www.facebook.com/palangoskamerinischoras/?fref=ts

Akimirkos iš koncertinės veiklos čia

sekite mus facebook

renginiai