Kalėdų Senelis 1

2017-12-20

Karščiausia naujiena!

„Kupetoje“ gyvenantis Kalėdų Senelis nusprendė pasivaikščioti po Palangą ir surengti fotosesiją

Šiemetinis Kalėdų laukimo laikotarpis Palangoje – ypatingas. Belaukiant žiemos švenčių į kultūros erdvę „Kupeta“ visus miesto gyventojus ir svečius kvietė naujas „Spindinčios Kalėdos Palangoje“ projektas, kuriame sau įdomios veiklos rado bet kokio amžiaus palangiškis ar kurorto svečias.

Džiaugiamės, kad naujai įsižiebusi unikali „Kupetos“ erdvė sulaukė daug lankytojų. Įdomu tai, kad visos veiklos pasiteisino ir dar kartą išryškino, ko labiausiai reikia Palangos bendruomenei ir kurorto svečiams. Ypatingai daug vaikų, šeimų aplankė edukacines programas „Kalėdos pagal bobutę“, „Kalėdų senelio arbatinė“, Teatro erdvę, kurioje spektaklius rodė „Grubusis“ teatras, klausėsi ir kartu dainavo Palangos kamerinio choro giesmių vakaruose, pravėrė „stebuklingos“ spintos duris ir grožėjosi bendruomenės suneštų mezginių ir nuotraukų parodomis.

Bet šventės nesibaigia! Turime naujieną. „Kupetoje“ gyvenantis Kalėdų Senelis nusprendė pasivaikščioti po Palangą ir surengti  fotosesiją. Taigi gruodžio 22-23 d. ir 26-30 d. 17 val. Palangos miesto centrinėje aikštėje, jis visų lauks ir kvies kartu nusifotografuoti.

 

sekite mus facebook

renginiai