Gintarinis savaitgalis Palangoje!

Gegužės 13 d. Palangoje tradiciškai miesto svečius ir gyventojus sukvies „Gintarinis savaitgalis“. Renginių metu Basanavičiaus g. ir pajūryje pasirodys gintarą barstantis bangpatys, geriau žinomas Neptūno vardu, kuris planuojama išbarstys apie 70 kg. Baltijos jūros aukso – gintaro. Gintarą šiais metais dovanoja Palangos miesto savivaldybė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacija bei Palangos gintaro meistrų gildija.

Taip pat  žiūrovų lauks gintaro rinkimo čempionatas prie jūros tilto, kasmet sutraukiantis vis didesnį smalsuolių pulką. Lietuvos gintaro rinkimo čempionate dalyvaus 10 dalyvių. Be atrankos suteikiama teisė dalyvauti praėjusio čempionato nugalėtojui, kiti dalyviai atrenkami pakviečiant po atstovą iš skirtingų miestų ar šalių. Gražiausio papuošalo rinkimuose dalyvauja visi atėję į šventę su gintariniais papuošalais ar kitais aksesuarais. Prizus nugalėtojams įsteigs Palangos kultūros ir jaunimo centras, Palangos viešbučių ir restoranų asociacija, Palangos tautodailininkai, Palangos gintaro gildija, tautodailininkas, gintaro meistras Albertas Bukauskas.

Savaitgalio šventinę nuotaiką kurs ir Palangos viešbučiai bei restoranai, kurie savo svečius pradžiugins gintariniais siurprizais ir dovanėlėmis.

sekite mus facebook

renginiai