13-asis žygis „Gintaro kelias ir akcija Riedam“

13-asis žygis „Gintaro kelias ir akcija Riedam“ baigėsi! 🚴🏼‍♀️🏃🏽Ištikimiausi ir aktyviausi dalyviai įveikė Palanga – Šventoji kelią ir buvo apdovanoti žygeivio pažymėjimu🥇 ir Palangos 770 m. kuprinėmis. Net 268 dalyviai pasiekė finišą, kurių amžius siekė nuo 1-erių iki 74-erių metų.

Dalyviai buvo iš Palangos, Šilutės, Tauragės, Telšių, Kretingos, Vilniaus, Plungės, Kauno, Šiaulių, Šakių, Skuodo, Panevėžio ir Klaipėdos.

Džiaugiamės jūsų aktyvumu ir tikimės susimatyti kitais metais!

👏 Norime padėkoti mūsų rėmėjams „UAB AUGMA“ už poilsio stotelę, kurioje dalyviai galėjo atsikvėpti ir pasistiprinti vaisiais. 🍐🍏🍌 Palangos Investicijų valdymo komandai už pagalbą, skleidžiamą gerą nuotaiką ir poilsio stotelės priežiūrą. Palangos savanoriams ir Neringai Užomeckienei, kurie paruošė žygeivio pažymėjimus ir jus pasitiko starte bei finiše, Tatjanai Stankevičienei už pravestą mankštą. Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių pasienio rinktinės Palangos užkardai už kareivišką košę ir arbatą. ☕️🥣 Palangos gintaro muziejui už pravestą edukaciją „Gintaro amuletų subtilybės interaktyviai“.

📸 Nuotraukos: Radvilė Kucevičiūtė

sekite mus facebook

renginiai