Gedulo ir vilties diena

Birželio 14-ą dieną – Gedulo ir vilties dieną – visa Lietuva prisimena tremtyje žuvusius lietuvius. Kviečiame dalyvauti minėjimo renginiuose.

Vidurdienį, kai laikrodžio rodyklės rodys 11.59 val., kad ir kur būtumėme, kad ir ką darytumėme, trumpam sustokime ir tylos minute pagerbkime tautiečius nukentėjusius nuo tremties ir kalinimų.

Vakare, 18 val. Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia ir 19 val. Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčia pakvies į Šv. Mišias, skirtas Gedulo ir Vilties dienai paminėti.

19.15 val. kaip ir kasmet, prie Palangos Tremtinių kryžiaus pagerbsime tremtinius. Senosios gimnazijos moksleiviai kartu su Jūros šaulių vyrų choru paruošė programą pilną pagarbos dėkingumo tremtiniams. Juk jų sunkūs išgyvenimai, milžiniškos stiprybės liudijimas padėjo pamatus nepriklausomos Lietuvos atkūrimui.

Šio minėjimo gėlė – rugiagėlė, lai būna vilties simbolis. Vilties, kad atsiminant šį skaudų visai lietuvių tautai kančios laikotarpį, niekada neleistume panašiai istorijai pasikartoti.

sekite mus facebook

renginiai